Konkurs "BIBLIOTEKA INSPIRUJE"

Tolkmicka Biblioteka zaprasza wszystkich do udziału w konkursie "BIBLIOTEKA INSPIRUJE"

Regulamin konkursu :

1. Konkurs odbuwa się w ramach Tygodnia Bibliotek i trwać będzie od 09.05-13.05.2016 r.
  2. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy  im. K.I. Gałczyńskiego w Tolkmicku.
  3. Do konkursu mogą przystąpić wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Tolkmicko.
  4. Konkurs "BIBLIOTEKA INSPIRUJE" ma na celu :
     -popularyzację książki
    - popularyzację czytelnicwa
    - pogłębienie wiedzy na temat tolkmickiej biblioteki, kształtowanie aktywnej postawy uczestnictwa w kulturze
  5.  Każedgo dnia w czasie trwania konkursu uczestnicy udzielają pisemnej odpowiedzi na pytanie dnia.
  6.  Pytanie dnia  zamieszczone będzie na tablicy w holu biblioteki.
  7. Każdy uczestnik konkursu udziela odpowiedzi na kartce i wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska wrzuca  do skrzynki na odpowiedzi.
  8. Na zakończenie każdego dnia Komisja wśród prawidłowych odpowiedzi wyłoni jednego zwycięzcę dnia.
  9. Nazwisko zwycięzcy dnia zostanie wywieszone na tablicy następnego dnia, otrzyma on nagrodę książkową.
  10. Dodatkowo przyznana zostanie nagroda książkowa dla osoby, która w czasie trwania konkursu udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi na pytanie dnia ; w przypadku kilku osób o równej ilości poprawnych odpowiedzi, zwycięzca zostanie ustalony drogą losowania.
  11. Prawidłowość odpowiedzi i losowanie nadzowrować bedzie Komisja powołana przez Dyrektora Biblioteki.
  12. Decyzja Komisji jest ostateczna i nie będą przyjmowane odwołania.