KONKURS "BIBLIOTEKA. OCZYWIŚCIE!"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie  "Biblioteka. Oczywiście!"

Regulamin konkursu "BIBLIOTEKA. OCZYWIŚCIE!"

1. Konkurs odbywa się w ramach TYGODNIA BIBLIOTEK i trwać będzie od 08.05-15.05.2017 r.
  2. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy  im. K.I. Gałczyńskiego w Tolkmicku
  3. Do konkursu moga przystąpić wszyscy mieszkańcy  Miasta i Gminy Tolkmicko
  4. Konkurs "Biblikoteka. Oczywiscie !" ma na celu :
  • popularyzację Biblioteki w środowisku'
  • popularyzcję książki i czytelnictwa,
  • pogłębienie wiedzy dotyczącej BIblioteki,
  • kształtowanieaktywnej postawy uczestnictwa w kulturze.

5.  Każdego dnia w czasie trwania konkursu uczestnicy udzielają pisemnej odpowiedzi na pytanie dnia.

6.  Pytania dnia zamieszczane będą na tablicy w holu Biblioteki.

7.  Każdy uczestnik konkursu udzielone odpowiedzi wraz z podniem imienia i nazwiska wrzuca                      do skrzynki na odpowiedzi.

8. Na zakończenie kazdego dnia Komisja  wśród prawidłowych odpowiedzi drogą losowania   wyłoni                 jednego  zwycięzcę dnia.

9. Nazwisko zwycięzcy dnia zostanie wywieszone na tablicy następnego dnia, otrzyma on nagrodę                  książkową.

10. Dodatkowo przyznana zostanie nagroda książkowa dla najbardziej aktywnego uczestnika konkursu,                   który  w czasie trwania konkursu udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi na pytania dnia ;                        w przypadku kilku osób o równej ilości poprawnych odpowiedzi zwycięzca zostanie ustalony drogą                  losowania.

11. Prawidłowość odpowiedzi i losowanie nadzorować będzie Komisja powołana przez  Dyrektora                 Biblioteki

12. Decyzja Komisji jest ostateczna i nie będą przyjmowane odwołania.