OBIERZ KURS NA JĘZYKI OBCE. PRZYJDŹ DO BIBLIOTEKI

    Naukę aż pięciu języków  obcych : angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego oferuje FILIA BIBLIOTECZNA w POGRODZIU. Każdy użytkownik może uzyskać tu bezpłatnu dostęp do e-learningowych kursów przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci od 10 roku zycia.

     Kursy są dostepne na multimedialnej platformie https://lerni.us/. składaja się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawnośc wymowy. Metoda nauczania  opiera się na naturalnych procesach poznawczych.  Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenia w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

     Do korzystania z kursów wystarczą: komputer, tablet lub smartfon, a także  dostęp do internetu. Każdy użytkownik biblioteki, wyznaczony przez koordynatora może otrzymać własny dostęo do platformy https://lerni.us/ (projekt umożliwia korzystanie z 60% znajdujących się tutaj materiałów). W rezultacie można uczyć się w bibliotece, korzystając z komputerów i urządzeń mobilnych należących do placówki lub własnych.

       Biblioteka oferuje dostęp do kursów dzięki udziałowi w projekcie "Kurs na języki obce". Jest to nowy program firmy FUNMEDIA realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dzięki niemu biblioteki publiczne z całej Polski moga oferować naukę języków obcych.

Więcej informacji: https://lerni.us/    oraz   Teresa Gloc fbpogrodzie@o2.pl

 


Licznik odwiedziń: 46757