Ostatnie goręce nowości :

Świat przyrody - poznaj sekrety fauny i flory

Świat przyrody to książka adresowana głównie do uczniów szkół podstawowych, a także osób zainteresowanych otaczającym nas światem.

 

Wnuczka do orzechów Małgorzaty Musierowicz

Kolejny tom "Jeżycjady" Małgorzaty Musierowicz. Jak zwykle wesoły, liryczny i krzepiący.

Trylogia Czarodzieje Jamesa Patterssona

Trylogia i o młodych czarodziejach (CZAROWNICA, DAR, OGIEŃ). Rządy w kraju przejmuje zbrodniczy reżim. Zgodnie z zasadami Nowego Ładu, każdy aspekt życia jest kontrolowany przez państwo. Szczególnym zainteresowaniem władz cieszą się dzieci, uważane za największe zagrożenie. Wiele z nich znika bez śladu...

10 niesamowitych przygód Neli

Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy.  Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach.  Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!

OGRÓD KAMILI  Katarzyny Michalak

Opowieść o miłości, wybaczeniu i poszukiwaniu tego co najważniejsze... Ogród Kamili to pierwsza powieść z „kwiatowej serii” bestsellerowej autorki. Kolejne to:  Zacisze Gosi i Przystań Julii.

Kroniki Ferrinu Katarzyny Michalak

Gra o Ferrin to początek wspaniałej sagi fantasy o zwykłej dziewczynie, w niezwykłym świecie.Świat Ferrinu jest przesiąknięty mocnymi emocjami, których zwykłe serce może nie wytrzymać. Kolejne tomy sagi to: Powrót do Ferrinu, Serce ferrinu, Wojna o Ferrin

Epic autorstwa Conora Kosticka to powieść z nowego gatunku cyber-fiction. Świat realny przenika się w niej z grą komputerową, która nie jest zabawą, ale równoległą rzeczywistością mającą wpływ na prawdziwe życie.
 

Długo wyczekiwany ostatni tom trylogii Proroctwo Sióstr. Kontynuacja powieści: Proroctwo sióstr i Strażniczka Bramy.

Trzecie spotkanie z uczniami niezwykłego liceum, w którym pod jednym dachem zebrały się przerażająco modne dzieciaki najsłynniejszych potworów, by wspólnie stawić czoło szkolnym horrorom.

Życie to coś więcej.
Więcej niż rola do odegrania. Niż religia i konwenanse. Więcej niż mąż i dziecko. Pieniądze i sława.

Licznik odwiedziń: 46769